Slide background
Laboratuvar projelendirmesinde
deneyimli kadromuz ile çevreye duyarlı,
çalışanların sağlığını birinci derecede tutan
ve tüm akreditasyon nitelikte
şartlarını karşılayacak projelerinizin
yapılmasını sağlamaktayız.
Slide background
Tüpraş
Arge Laboratuvarı
8.300 m2
Slide background Laboratuvar uygulamalarında en iyi çözüm ortağınız...
Slide background Analiz Laboratuvarlarında lider firma...
Slide background SGS Laboratuvarları
Güneşli 6.000 m2
Slide background İlaç Sektörü uygulamaları ULKAR Kimya
Slide background MSB Kalite Laboratuvarları Istanbul
Slide background Kromotogrofi Masalarında Özel Çözümler
Slide background Tartım Masalarında uluslararası kalite...

proje uygulama sayfa-baner

Laboratuvar projelendirmesinde deneyimli kadromuz ile çevreye duyarlı, çalışanların sağlığını birinci derecede tutan ve tüm akreditasyon nitelikte Şartlarını karşılayacak projelerinizin yapılmasını sağlamaktayız.

 

Laboratuvar Projelendirmesinde Deneyimli Kadromuz İle Çevreye duyarlı , Çalışanların Sağlığını birinci derecede tutan ve Tüm AKREDİTASYON Şartlarını Karşılayacak projelerinizin yapılmasını sağlamaktayız. Mühendislik ekibimizle kullanım amacınıza ve cihaz parkurunuza göre, mekanik tesisat , Laboratuvar havalandırması , elektrik tesisat , Laboratuvar Tefriş, iç tasarım, gaz-hava-vakum tesisat gibi projelendirmeler ve Anahtar Teslimi uygulamalar yapmaktayız. Plan, görünüş, kesit detaylarının işlendiği projeler ile imalat öncesi 3D (üç boyutlu) çalışmalarımızı sunmaktayız.

Mühendislik ekibimizle kullanım amacınıza ve cihaz parkurunuza göre, mekanik tesisat , Laboratuvar havalandırması , elektrik tesisat , Laboratuvar Tefriş, iç tasarım, gaz-hava-vakum tesisat gibi projelendirmeler ve Anahtar Teslimi uygulamalar yapmaktayız. Plan, görünüş, kesit detaylarının işlendiği projeler ile imalat öncesi 3D (üç boyutlu) çalışmalarımızı sunmaktayız.

Proje ve Uygulama Kapsamında